מועדון

מועדון ארוחת הבוקר,
תעבירו את זה הלאה

קהילה

אני מאמינה שדברים טובים צריך להעביר הלאה ולכן הקמתי את קהילת מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה.

בחצר הסטודיו הכפרי שלי בהוד השרון מתקיימות פעילויות מגוונות, הרצאות, סדנאות, מכירות מיוחדות, ימי חשיפה, ימי כיף וצילומים ועוד, רוב הפעילויות ניתנות באהבת חינם או בתשלום סמלי , ניתן לעקוב אחרי הפעילות ולהצטרף לקבילה בקישור

 מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה

 

ללכת לאיבוד בדרום תל אביב

ללכת לאיבוד זו חוויה, לשחרר פחדים, להתמסר להנאה, לזרום ולדעת שיש מי שיוביל אותך.
בשנת 2003 העתקנו את הסטודיו שלנו לעיצוב אופנה מפתח תקווה לתל אביב, ארז היה חלוץ והתמקם בפאתי פלורנטין, ליד הנגריות, המסגריות וכל עוסקי המלאכה שהקימו את השכונה.
כמי שלמעשה גדלה שם בשכונה וראתה את יופייה ואת כל הפינות הנסתרות שלה, אני מכירה את כל השכנים ואת כל העוסקים במלאכה, התאהבתי בה, בגלריית הרחוב, בצבעוניות, בבעלי המלאכה ובכל מה שנתפס בעין, מרגיש בלב ועובר דרך כל החושים.
לפני ארבע שנים פתחנו סטודיו נוסף בהוד השרון ואני מחלקת את זמני בין העיר הגדולה לכפר, בין הסטודיו האורבני לחנות הים תיכונית שלי.
בימי שלישי, ימי תל אביב אני משוטטת ומלקטת, מכירה וחוקרת ובסוף היום משתפת, כבלוגרית לייף סטייל הצלחתי להעביר את החוויה לקוראות הן ביקשו להצטרף וכך נולד לו סיור
"ללכת לאיבוד בדרום העיר תל אביב".
אין סיור אחד שזהה לשני, הסיורים מותאמים לקהל, גלריית הרחוב, הטעמים, הריחות, הידיים היוצרות, השפים החברים מכל הדתות, המלונות והשכונות שמסביב.
לתיאום סיור ניתן לתאם טלפונית 052-2572894 

להצטרף לקבוצה :
ללכת לאיבוד בדרום תל אביב